Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
RD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad MoravicíRD 7+2 Hradec nad Moravicí
Celkem 35 fotografií.
Cena 7 499 000 Kč

+ provize

RD 7+2 Hradec nad Moravicí

Skvělá volba pokud hledáte zrekonstruovaný prostor pro bydlení a současně pro restauraci, pension, obchod či jiné podnikání. Dům je v centru obce Kajlovec a u hlavního tahu na Opavu na dlouhé rovince, takže vaše reklama bude vidět už z dálky. Projíždějící zákazníci budou mít dost času ji zaznamenat a stavit se k vám a na rozdíl od konkurence vás snadno najdou a snadno zaparkují.

Protože se dům nachází u hlavního tahu na Opavu (10 km) a Hradec nad Moravicí (700m), který je hojně vyhledáván turisty především díky nádhernému zámku s parkem, odjakživa sloužil jako vyhlášená restaurace a obchod. Vařila se zde německá a česká kuchyně, kterou si zákazníci zamilovali natolik, že sem jezdili až z Opavy a Ostravy. Pro velkou oblíbenost se zde pořádali i dvě oslavy současně. Kapacity na to jsou. Majitel se však později rozhodl dát přednost svému koníčku a to je dovoz holandského nábytku a prostory restaurace k tomu využil.

Majitel budovu kompletně zrekonstruoval a v podkroví vytvořil nové velkorysé byty 3+kk a 4+kk, přičemž každý má velkou krytou terasu s výhledem na lesy, kopce, obec a zámek. V jednom bytě můžete bydlet a v druhém může bydlet vaše dcera či syn s rodinou. Nebo mohou sloužit hostům jako apartmán 3+kk, apartmán 2+kk a dva samostatné pokoje, každý s vlastní koupelnou. K obytným účelům může samozřejmě sloužit i přízemí. Majitel hodlal dům zvenku obložit dřevem, tak jako jsou obložené terasy, ale ponechal to na vkusu nového majitele. V apartmánu ze stejného důvodu chybí plovoucí podlaha, kuchyňská linka, obložení koupelny a WC. Pár dní práce a už se můžou valit hosté či bydlet. Oplocený pozemek za domem je branou rozdělen na dvě části. V první části je kryté parkovací stání pro 3 auta a vedle zpevněná plocha pro další nekryté parkování, přičemž se užívání dá změnit na letní posezení pro hosty. Druhá část pozemku je pro relaxaci majitele. Bazén na sluníčku, posezení, šlechtěný trávník, okrasné dřeviny, květiny a pohled do lesů vám skvěle dobijí baterky. A v noci je takové ticho, že slyšíte uspávající potůček za domem.

O čilý kulturní život v Kajlovci se starají především sbor dobrovolných hasičů a mateřská škola. Každoročně pořádají hasiči před začátkem postní doby vodění medvěda a pochování basy, okolo svátku sv. Martina v listopadu oblíbené Husí hody. Dva týdny před Velikonocemi pomáhají místní mateřské škole s Vynášení Mařeny a Vítání jara. V Kajlovci mají tyto akce dlouhou tradici a patří v dnešní době neodmyslitelně ke zdejšímu společenskému životu. Dále je zde velký kemp pro turisty, tenisové kurty, kaple a rybník. Všude okolo je nádherná příroda se spoustou stezek a vyhlídkových míst spojená se zámeckým parkem a zámkem v těsné blízkosti.

V Hradci nad Moravicí je dále školka, základní škola, základní umělecká škola, restaurace, benzinka, kino, muzeum, pošta, jezdecký klub, kostel, vlak, městský úřad, obchody, dům s pečovatelskou službou, lékaři, lékárna, koupaliště, kapličky, knihovna. Energetický štítek ve výrobě, prozatím

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 527 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaKajlovec, Opava
Evidenční číslo149/2175
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha527 m2
Plocha obytná527 m2
Plocha pozemek803 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikostvíce než 6+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Typ budovyVícegenerační
UmístěníCentrum obce
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující
PENB dle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb.

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel