Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
RD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, MoravanyRD 5+kk, Moravany
Celkem 28 fotografií.
Cena 10 499 000 Kč

RD 5+kk, Moravany

Dobrý den,

jste milovníkem jedinečné architektury, kvalitních materiálů a precizní práce? Máte v Brně svůj byznys nebo zaměstnání a je pro Vás důležité být na místě za pár minut? Přitom ale chcete se svojí rodinou usínat relaxovat v tichu a klidu venkova v blízkosti přírody? Novostavba v Moravanech, kterou Vám teď představím, tyto nároky splňuje.

Dům 5+kk je umístěn v klidné okrajové části obce, v hezké vedlejší ulici. Sousední domy jsou v dostatečné vzdálenosti pro pocit soukromí, čemuž pomáhá i vysoký neprůhledný plot.

Když stojíte před domem, máte na první dojem pocit, že dům nebude moc velký. Jakmile však vejdete dovnitř, zjistíte, že jste z venku viděli pouze horní klidovou část. Sejdete po schodech a tam si řeknete wow. Uvidíte velký prosvětlený obývací prostor, kde budete trávit většinu dne. Je jen na Vás, zda to bude v kuchyni, jídelně, obýváku, na terase či na zahradě u bazénu. Nadchne vás kompozice barev a materiálů v přírodních zemitých odstínech, které jsou harmonicky sladěny. Kuchyň je tak skvělá, že i manžel začne vařit. V dnešní uspěchané době je těžké najít si čas na nějakou pohybovou aktivitu. Proto je skvělé, že od jara do podzimu se můžete po práci těšit na večerní osvěžení ve vyhřívaném keramickém bazénu, kde s rodinou zažijte i spoustu zábavy. Slaná voda je dobrá na pleť a dýchací cesty a navíc písčitě žlutá barva se třpytivými krystalky Vám připomene dovolenou u moře. Aktivně odpočívat můžete také při sekání trávníku, pěstování kytek či pořádání grilovacích párty s přáteli. No, a když se venku ochladí, přijdete vymrzlí z procházky, sednete ke krbu, zachumláte se do deky a dáte si třeba horký čaj. Je to hlavně o vaší fantazii a o tom co Vás baví a máte rádi.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 221 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaNovosady, Moravany, Brno-venkov
Evidenční číslo150/2175
KategorieRodinný dům
Plocha221 m2
Plocha obytná221 m2
Plocha pozemek732 m2
Počet NP2
Velikost5+kk
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující
PENB dle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb.