Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 699 000 Kč

+ provize 100.000,-Kč

Horská chalupa k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu.

Horská chalupa 4+1 k rekreaci, bydlení i jako zdroj příjmu v nádherné krajině Jeseníku.

Všude kolem jsou krásné smíšené lesy plné hub, borůvek, brusinek, malin, jahod a louky plné divokých horských květin, jimž vévodí fialový, bílý a růžový Lupinus. Výhledy kam se člověk podívá, klid, zpěv ptáků, čistý vzduch, balada. Ideální pro milovníky cyklistiky, lyžování a turistiky.

Chalupa je dobře tepelně zaizolovaná, slunce ji hezky prosvětluje okny z jihu a západu. Je v ní příjemně po celý rok. Doposud sloužila k bydlení pro 5 člennou rodinu. Nabízí se ovšem spíše ke skvělé rekreaci v létě i v zimě a ve dnech, kdy na chalupě nebudete, vám může vydělávat peníze. Současný majitel má v blízkosti větší turistickou chatu a klienty Vám po celý rok může pomoci zajistit. Navíc můžete s vašimi dětmi zdarma využít jeho cca 80 m dlouhý vlek a s dětmi se vyřádit na sáňkách. Po té můžete v přátelské atmosféře posedět u piva.

Chalupa má 2 vlastní horské prameny s pitnou vodou. První pramen díky výškovému rozdílu poskytuje tlak 1,5 atmosféry a bohatě zásobuje celou chalupu. Druhý pramen je přiveden do koupacího bazénku k osvěžení. I v parném létě je díky nízké teplotě skok do této vody příjemně osvěžující. Přítok je tak bohatý, že ani v zimě nezamrzá a využívá se k sauně.

Lyžařské areály Ramzová 16 km, Červenohorské sedlo 18 km, Miroslav Lipová Lázně 11 km, Lázeňský vrch 8 km… Všude kolem jsou stezky a na kole, pěšky či autem se můžete vydat za celodenní zábavou a poznáním. Například Lipovské stezky, Rychlebské stezky, mechové jezero Rejvíz, Noskova Chata, Karlova studánka, Zlatý chlum, Zlaté hory, Biskupská kopa a spousta dalších krásných míst.

Chalupa je v klidné slepé ulici, kde je jen několik chat a chalup podél jedné strany silnice, která je v zimě perfektně udržovaná. V blízkosti je autobusová zastávka, 5 krát denně jede autobus do města Jeseník, na náměstí 4,6 km, kde jsou kompletní služby jako lékaři, obchody, restaurace, sportovní areály, koupaliště, mateřské, základní i střední školy, divadlo

Technické informace

1991, cihla plynosilikát, vata Rotaflex 10 cm a cihla dvoudírák na kant z vnitřní strany, inkaso platí se pouze za elektřinu 2.500 Kč měsíčně pro celoroční provoz včetně sauny, topení el. akumulační kamna, krb a krbová kamna, el. bojler, střecha pozinkovaný plech s nátěrem, okapy pozinkované, okna dřevěná zdvojená, bleskosvod, podlahy plovoucí a dlažby, finská sauna pro 5 osob 9kW z červené olše a bílého topolu, parkování vedle domu v garáži a krytém stání, elektřina v mědi 220V/380V, voda vlastní pitná, odpady do jímky, TV satelit, pevná linka.

Užitná plocha 115 m2, zastavěná 79m2, pozemek 1140m2, zahrada 1061m2.

Přízemí vstupní zádveří 4,2m2, chodba se schodištěm 8,5m2, obývák 23,7m2, kuchyň 6,3m2, WC 1,27m2.

1.patro chodba 8,7m2, pokoj 11m2, pokoj 6,6m2, pokoj 11,1m2, WC 1,27m2.

Suterén sauna 4,8m2, sprchy 2,83m2, koupelna 7,15m2, odpočívárna 11m2, chodba 3,92m2, sklad na kola a lyže 3,5m2.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 115 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Dobrý
AdresaRejvízská, Dětřichov, Jeseník
Evidenční číslo167/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceně+ provize 100.000,-Kč
KategorieRodinný dům
Plocha115 m2
Plocha obytná113 m2
Plocha pozemek1140 m2
Plocha zastavěná79 m2
Plocha zahrada1061 m2
Počet NP3
Velikost4+1
TopeníLokální palivové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuDobrý
Sítě220V, 380V, Internet, Studna, Telefon, TV satelit
VybaveníBazén, Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Zahrada, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel