Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
RD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, BlanskoRD 4+kk, Češkovice, Blansko
Celkem 28 fotografií.
Cena 5 633 000 Kč

RD 4+kk, Češkovice, Blansko

Novostavba rodinného domu, která bude dokončena v říjnu letošního roku, je jedna z posledních v Lesním městě, kde můžete s rodinou žít v harmonii s panenskou přírodou Moravského Krasu a současně mít na dosah služby města Blanska a dostupnost do města Brna. Našlo zde domov mnoho rodin z Brna, které dali přednost tomuto architekturou i lokalitou jedinečnému bydlení před bytem v Brně.

Projekt měl 3 etapy a v tuto chvíli se dokončuje třetí závěrečná etapa 8 domů, z nichž je možné koupit už jen poslední 3. Celkem zde vzniklo 29 domů, kde už lidé několik tel spokojeně bydlí. Domy budou kompletně dokončeny včetně oplocení a srovnání terénu. A protože má každý jiný vkus, na vás bude kuchyňská linka, osvětlení a případný krb.

V sousedních domech jsou lidé zvyklí na klid a přírodu nebo lidé z měst, které už nebavil hluk, smog, stres a věčné postávání v kolonách s nemožností zaparkovat u svého domu. Jsou podobného smýšlení, můžete zde tedy získat nové přátele. Zde v Češkovicích je spousta možností jak se zabavit na čerstvém vzduchu. Děti můžete klidně pustit samotné před dům nebo zahradu hrát si s kamarády. Přímo vás lákají procházky v lese, turistika, cyklistika, vše spojené s poznáváním Moravského krasu. Blízký Hotel Panorama nabízí spoustu volnočasových a wellness aktivit i pro rodiny s dětmi. V 1 km blízkém Blansku, kam jezdí každou hodinu MHD, je pro děti i dospělé spoustu kroužků, kulturních akcí a kompletních služeb jako školy, školky, obchodní domy, poliklinika

Domy splňují požadavky na kvalitní energetický standard. Pro obálku budovy je zvolena praxí prověřená keramická cihla HELUZ FAMILY, která kromě stabilních tepelně izolačních parametrů vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Tepelná úspora pak šetří Vaši peněženku.

Celkovým velmi dobrým tepelněizolačním vlastnostem domu patří také velmi kvalitní okna, opatřena izolačním trojsklem. Probarvená dekorační silikátová omítka tvoří vnější povrchy. Je zvolena ve dvou barevných odstínech – tmavě šedém a červeno hnědém. Omítané plochy budou plnoplošně vyztužené armovací síťovinou. Povrchy s dřevěným obkladem jsou tvořeny dřevěnými prkny ze severského modřínu. Vytápění domů je řešeno kvalitním plynovým kondenzačním kotlem a kvalitním podlahovým topným systémem. K pocitu pohodlí v interiéru domů přispívají dále kvalitní bezúdržbové laminátové podlahy rakouské značky EGGER ve všech obytných místnostech, dále kvalitní dlažby a obklady v koupelně a na WC italských značek Atlas Concorde a Arménie by Arte Casa, velmi kvalitní zařizovací předměty od švédské firmy GUSTAVSBERG a nakonec i kvalitní provedení interiérových dveří.

Dům č.23 4+kk UP 111m2 garáž 24m2 – pozemek 550m2 5.640.000 Kč

Dům č.24 4+kk UP 111m2 garáž 24m2 – pozemek 553m2 5.633.000 Kč

Dům č.27 4+kk UP 111m2 garáž 24m2 – pozemek 564m2 5.677.000 Kč

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 111 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Ve výstavbě
AdresaČeškovice, Těchov, Blansko
Evidenční číslo169/2175
KategorieRodinný dům
Plocha111 m2
Plocha obytná111 m2
Plocha pozemek553 m2
Počet NP2
Velikost4+kk
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVe výstavbě
VybaveníBalkon, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Terasa, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovyDvojdům
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel