Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Dům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, BoskoviceDům 4+1, Kořenec, Boskovice
Celkem 26 fotografií.
Cena 1 799 000 Kč

Dům 4+1, Kořenec, Boskovice

Cestička k domovu známě se vine, hezčí je krásnější, než všechny jiné. Úvod této známé básně mne napadl při pohledu na klikatící se cestu vedoucí kolem tohoto domu. Vedle ní teče malinký třpytivý potůček s úchvatně kamenitými a trávou porostlými svažujícími se břehy. Vypadá jako miniatura řeky kolem města Inků v Andách. Moc hezký pohled, který krásně koresponduje s malebnou okolní krajinou. Louky, lesy, čistý vzduch a všude nádherný výhled co Vás dojme. To jsou přednosti bydlení či chalupaření právě na tomto místě a v této obci jménem Kořenec, vyhledávané lufťáky, turisty a milovníky golfu.

Dům či chalupa se vyloženě hodí pro někoho, kdo má vztah k přírodě, rád se odreaguje na zahradě a nechce se už dál ládovat ovocem a zeleninou plných pesticidů ze supermarketů. 32 ovocných stromů plodí voňavé ovoce bez É-ček plné chuti a vitamínů. Pochutnáte si na čerstvých jablcích, třešních, višních, hruškách, švestkách, ořeších vlašských a lískových, broskvích, nektarinkách, rybízu, rakytníku, rynglích a černém bezu. Kořenec má také nejčistší vzduch v oblasti, takže Vaše plíce se zde doslova obrodí, což výborně nahrává dalším volnočasovým aktivitám jako procházky, běh, jízda na kole bude to taková Vaše domácí soukromá ozdravovna.

Dům samotný je modernizovaný o dispozici 4+1 a 136 m2 podlahové plochy poskytuje dostatek prostoru k bydlení či chalupaření. Velká oplocená zahrada 2313 m2 (včetně pozemku pod domem) má nadmíru místa pro jakékoli pěstitelské aktivity, postavení bazénu, hřiště či jiné radovánky. Zděný zahradní domek sloužil jako chlév a sklad nářadí. Garážový domek se sklípkem je postaven z úhledně poskládaných kamenů a zaparkujete v něm jedno auto.

Technické informace a dispozice najdete ve fotografiích.

V obci je školka, dva obchody, restaurace, dětské hřiště, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisový kurt, kaple a známé golfové hřiště.

Výhody:

– velmi dobrý technický stav

– klidná lokalita obce

– velký pozemek s možností dalšího stavebního místa

– poměrně žádaná lokalita

Energetický štítek ve výrobě.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce. Antonín Procházka.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 136 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaKořenec, Blansko
Evidenční číslo140/2175
KategorieRodinný dům
Plocha136 m2
Plocha obytná136 m2
Plocha pozemek2313 m2
Počet NP1
Velikost4+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybaveníGaráž, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel