Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.
Celkem 29 fotografií.
Cena 3 950 000 Kč

+ provize

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.

Ideální bydlení, pokud máte děti a chcete bydlet ve městě se všemi službami, přitom ale v blízkosti přírody a sportovního areálu, kde se můžete s dětmi zabavit a posílit tělo. Také preferujte zánovní byt, kde nebudou žádné starosti, bude malý fond oprav, nízké náklady na bydlení a kdykoli zaparkujete hned u vchodu..

Vlastní plynový kotel, nejste závislí na topné sezóně a neplatíte zisk dodavatelům tepla. Zatopíte si, kdy budete chtít, teplá voda Vám poteče stále, bez ohledu na denní hodinu a pokud odjedete na delší dobu z bytu, zálohy vám vrátí.

Úložný prostor je skvěle vyřešen spoustou vestavěných skříní dělaných na míru včetně velké kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči, ušetříte za nábytek.

Lodžie velká na stůl, židle, kávu, pivo a relax na čerstvém vzduchu. Rovněž máte kde sušit prádlo.

Poslední 3. patro, už vám někdo dupal nad hlavou, když jste chtěli spát? Zde se vždy vyspíte v tichosti i po noční směně, nebo když ležíte nemocní.

5 důvodů, proč je výhodná chůze do schodů:

1. Chozením do schodů spálíte více kalorií než při běhání, 2. Chození do schodů snižuje riziko mrtvice, 3. Chození do schodů zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému, 4. Chození do schodů posiluje svaly, 5. Chození do schodů je snadný způsob jak bojovat proti sedavému způsobu života – Zdroj: https://zdravezdravi.cz/kondice/chuze-do-schodu.

Inkaso jen 3.400 Kč. Velká úspora, některé byty mají i dvojnásobek.

Okna jihozápad, odpoledne slunce působí blahodárně na člověka i na květiny.

Umístění v klidné slepé ulici v okrajové části města směrem k Brnu. Okolo jsou nové hezké bytové a rodinné domy s převážně mladými rodinami s dětmi.

Po 70 m ulice končí a začíná areál workout hřišť pro děti i pro dospělé. Spousta posilovacích prvků včetně boxovacího pytle, prolézačky, krosová dráha pro kolo či odrážedlo a hřiště na fotbal a basketbal. Projít se, zaběhat či projet na kole můžete na stezce v přírodě, která začíná za bytovým domem a vede do přírodního parku Baba.

Za minutu pěšky nákupní areál s Penny, Lidl, Kik a dalšími obchody. V blízkosti školy, školky, autobusové a vlakové nádraží, restaurace, lékaři, wellness, aquapark, golf, úřady, pošta, průmyslová zóna s pracovními příležitostmi…

Dispozice 3+kk, 89m2.

Zádveří 3,40 m2, koupelna 6,16 m2, WC 1,44 m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 35,90 m2, lodžie 4,30 m2, galerie 10,03 m2, pokoj 14,30 m2, pokoj 12,42 m2, sklepní kóje 1,14 m2.

Technické informace:

2007, cihla, osobní vlastnictví včetně parkovacího stání. Topení závěsným kotlem na zemní plyn se zásobníkem na teplou vodu s deskovými radiátory, elektrické podlahové topení v koupelně. Osvětlení v ceně. Okno i dveře na lodžii plastové s izolačním dvojsklem, střešní okna dřevěná s izolačním dvojsklem. Elektřina 380V v kuchyni, varná deska kombinace sklokeramiky a indukce. Podlahy plovoucí a dlažby. TV satelit, internet kabel. Inkaso 3 osoby: fond oprav + voda + úklid + elektřina společné prostory 1402 Kč, plyn 900 Kč, elektřina 1.000 Kč.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej, 89 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Novostavba
AdresaMetelkova, Kuřim, Brno-venkov
Evidenční číslo189/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+kk
Plocha89 m2
Plocha obytná89 m2
Plocha poznámkavčetně lodžie a sklepa
Podlaží3. patro
Počet NP4
Velikost3+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst1

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel