Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových s
Celkem 22 fotografií.
Cena 2 399 000 Kč

+ provize

Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových s

Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem, s možností přikoupení 2 garážových stání hned u vchodu.

Za minutu jste na dálnici, a pokud nevyužíváte veřejnou dopravu, bydlení zde je jako na okraji Brna. Jenže levnější a klidnější. Navíc si můžete vybrat, jestli využijete místní kompletní infrastruktury a služeb jako školy, školky, lékaři, obchody a další, nebo využijete Brno či Vyškov, kde je například aquapark. V obou městech jste při normálním provozu za 15 minut.

Další výhodou je podobnost bydlení s rodinným domem. Pokud si připlatíte dvakrát 150.000 Kč, dvě auta můžete zaparkovat do garáže, která má vjezd i východ hned u bytu. Další podobnost je, že děti vypustíte za dům, kde si zahrají na velkém hřišti basket, tenis či fotbal. Menší děti si zadovádí na dětském hřišti na herních prvcích, a protože je areál uzavřený můžete je tam nechat v klidu o samotě a jen na ně občas mrknout z okna z chodby. Na velkém posezení si pak můžete popovídat se sousedy.

Výhodou je také velká komora, kde si můžete zaparkovat i drahé kolo a velká lodžie, kde se pohoupáte na houpačce či posedíte na čerstvém vzduchu u kafe.

Inkaso je nízké 2.700 Kč včetně fondu oprav a úklidu společných prostor, plus 317 Kč poplatek za údržbu na jedno garážové stání.

Druhé patro a orientace bytu na jih umožňuje si užívat sluníčko a přitom mít v bytě příjemnou teplotu po celý rok. Energetická třída je C.

Vybavení bytu zahrnuje kuchyňskou linku s vestavěnou elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří s vývodem ven a osvětlení. Další vybavení bytu je na dohodě.

Dispozice.

Předsíň 3,29m2, koupena s WC 4,95m2, komora 4,25m2, obývací pokoj 23,56m2 s kuchyňskou linkou, pokoj 16,21m2, lodžie 6,37m2.

Technické informace.

2007, cihla, osobní vlastnictví, 2.patro/3, okna plastová s izolačním dvojsklem, společná kotelna pro celý bytový dům, deskové radiátory s termohlavicemi, žebřinový radiátor v koupelně, podlahy plovoucí a dlažby, TV kabelová, internet kabel, garážová vrata na dálkové ovládání.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej, 53 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaZahradní, Rousínov, Vyškov
Evidenční číslo214/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie2+kk
Plocha53 m2
Plocha obytná53 m2
Plocha poznámkaplus lodžie 6m2
Podlaží2. patro
Počet NP4
Velikost2+kk
VlastnictvíOsobní
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, Internet, Kanalizace, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Garáž, Lodžie, Parkování, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst2
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel