Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
RD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, OlomoucRD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, Olomouc
Celkem 27 fotografií.
Cena 5 999 000 Kč

plus provize

RD 5+2 s dvorem, zahradou a velkou terasou, Olomouc

Vetáčí Vás každodenní popojíždění okolo paneláko a hledání parkovacího místa? Rádi beste si kópile nový auto, ale bojíte se, že Vám ho nejaké dobrák poškrabe? Ož Vás nebaví žet v králikarně a sami se chcete rozhodnót co a kde ve svým béváním bodete dělat?

Tento dům 5+2 spojoje véhode bévání ve městě s véhodama bévání na dědině. Je to kósek od středo města a přetym béváte v klidné části, kde se možete odreagovat na svojé zahradě, velké terase s posezením a hópačkó. Svoje auto v klido zaparkojete do zastřešenýho místa a na dvoře si auto hezke omejete. Vzhledem k bezbarierovému přízemí s drohó kocheňó Vám může hezke stařenka pohlídat a postarat sa o děcka nebo tade obytojete návštěvo, která tak nebode rošet Vaše vlastní pohodlí.

Okna směřojó na véchod a západ, sloníčko dům hezke prosvětloje celé deň. Je z nich taky hezké véhled na přírodo za zahradó. Stény je to z terase. Okolo domo projede jen pár aut a díky izolačním sklům v oknech je tam správny ticho.

Vlastní studňa napojená do kohótkó s tepló vodó a na záchod šetří náklade. Dnes kdež je vode nedostatek je to velká véhoda.

Bévání tade ve Slavoníně je klidny. Je tady školka, škola, doktoři a to další za pár minot pěške. Do města Olomouc jede každéch třecet minut autobus MHD. Taky na dálnico je to jenom kósek autem.

Oceníte zmodernizování domo. Dům potřebuje minimální péčo. Střecha a rene só z eloxované ocele. Podhlede střeche só s dekórem dřeva. Zároka třecet let.

Obévací plocha 180m2, pozemek 436m2, zastavěná plocha 168m2, zahrada 268m2, terasa 21,81m2.

V roce 2000 v přízemí plovócí podlahe a dlažbe, kotel na dřevoplyn, odizolování přední strane domo.

2015 přístavba verande, impregnace celýho krovo a nové krov nad kocheňó v patře, nový latě, střešní krytina plech Satjam, parozábrana, dál z eloxované ocele ze zárokó třecet let okape, rene, svode, parapete a střešní podhlede s dřevěným dekorem, dál só nový ométke, sadrokartonový a palubkový strope, v patře OSB deskový podlahe, obě kópelne a záchod, osvětlení led, rozvode topení měděný, radiatore osazeny termohlavicama, kotel na zemní plen se zásobníkem 100litrů na ohřívání teplé vode, rozvod vode v plasto, odpade v plasto do oddělené kanalizace.

Rozvod elektrike v mědi aji jističe. 5 komorový plastový okna mají izolační trojsklo a okení zámke, plastový francózky okno na teraso, čerpadlo do stodně s plastovým potrubím a přivodem elektriky v mědi, kovový zárubně a interiérový dveře, zemní plen do kochení a kotelně se převádí v mědi, nové vodojem.

2016 kocheňská linka v poschodí, omítka na boční zídce a průjezdo.

2017 terasa se zábradlím, večeštění a desinfekce stodny.

A meslíme to vážně.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 180 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Po rekonstrukci
AdresaKyselovská, Slavonín, Olomouc
Evidenční číslo212/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha180 m2
Plocha obytná180 m2
Plocha pozemek436 m2
Plocha zastavěná168 m2
Plocha zahrada268 m2
Počet NP2
Velikost5+2
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna, TV satelit, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníBezbariérový přístup, Garáž, Terasa, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel