Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Bezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centr
Celkem 26 fotografií.
Cena 4 299 000 Kč

+ provize

Bezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centr

Ideální bydlení, máte li děti a vztah k přírodě. Váš pes má dost prostoru se vyběhat na velké jižně orientované zahradě a stačí jen otevřít branku a jdete do lesa. Směrem k Černovicím jsou tyto lesy houbařským rájem a v houbařské sezóně je vyhledávají houbaři z dalekého okolí.

Dům je umístěn na okraji městyse a malebná, lesnatá, kopcovitá krajina kolem Vás zve na spoustu vyhlídkových míst a turistických a cyklistických tras pro fantastické vyžití v přírodě. I ze zahrady je hezký pohled na lesy a na městys, do jehož centra se všemi základními službami je to pěšky pár minut.

Dům samotný je bezvadně udržovaný ve výborném stavu o dispozici 4+1. Od souseda je oddělen vlastní zdí a mezerou 5cm vysypanou perlitem. Máte tedy soukromí a klid a maximálně využitý prostor pozemku.

Obytné místnosti jsou směřovány do zadní, jižní strany domu. Rovněž krytá terasa s krbem přístupná z obýváku. Relaxuje a stoluje se na ní od jara do podzimu.

Zateplený zahradní domek s elektřinou slouží jako trucovna či klubovna pro děti. Může se zde uskladnit i zahradní technika, ale v garáži a v suterénu je místa dost.

V Lysicích je veškerá vybavenost, devítiletá základní škola, školka, nákupní středisko, lékaři, pošta, restaurace, bankomat, koupaliště, hřiště… Díky státnímu zámku s jeho nádhernou květinovou zahradou jsou Lysice oblíbeným místem novomanželů a turistů. Koná se zde spousta kulturních akcí.

Práce a střední školy jsou v blízkých městech Blansko 14km, Boskovice 12km, Brno 26 km, kam se v pohodě dostanete autobusem či autem.

Užitná plocha 226 m2, zastavěná 104m2, pozemek 1170m2.

Suterén vstupní zádveří 4,57m2, šatna 6,69m2, chodba 13,03m2, garáž 17,8m2, prádelna 15,69m2, kotelna s dílnou 14,37m2, spíž 11,52m2, schodiště 7,57m2.

1.patro hala 10,14m2 se vstupem na balkon, kuchyň 19,87m2, obývací pokoj s jídelnou 38,60m2 se vstupem na terasu 5,5m x 3,5m, koupelna 6,07m2, WC 1,1m2.

2.patro hala 10,32m2, pokoj 14,25m2, pokoj 14,02m2, pokoj 13,87m2, koupelna s WC 6,44m2.

Rok 1991, cihly CDm a siporex, fasáda 2cm perlit a zateplení 6cm styropor tvrzený polystyren, střecha vazba kovová, taška betonová, 5cm skelná vata, 10 cm polystyren, stropy 20cm perlitobeton s hurdis, 4 komíny, okapy a rýny titanzinek, obklad v podkroví a schodiště se zábradlím modřín, okna plastová 3 komorová s izolačním dvojsklem se žaluziemi a síťkami, vchodové dveře plastové bezpečnostní, obecní voda plast a pozink, magnetický změkčovač vody s vodárenským filtrem, elektřina měď 220V/380V, zemní plyn, kanalizace, ústřední topení s deskovými radiátory a kotlem na zemní plyn, zděný krb 8kW, plynový bojler 200l, venkovní krb s udírnou, osvětlení lustry, garáž jedno auto, vrata rolovací elektrická na dálkové ovládání, TV satelit s rozvody do všech pokojů, internet Wi-Fi, plot pletivový s podezdívkou, inkaso 5 osob plyn 4.000Kč, elektřina 1.200Kč, voda 800Kč, zahradní domek 6m x 4m cepol thermo – tvárnice vylité betonem s 5 cm polystyren zvenku a 5 cm polystyren uvnitř

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 226 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Velmi dobrý
AdresaŠtěchovská, Lysice, Blansko
Evidenční číslo193/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha226 m2
Plocha obytná226 m2
Plocha pozemek1170 m2
Plocha zastavěná104 m2
Plocha zahrada1066 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost4+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Garáž, Parkování, Sklep, Terasa, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovyDvojdům
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst5
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel