Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, RájKompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, Ráj
Celkem 29 fotografií.
Cena 5 100 000 Kč

+ provize

Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl, Ráj

Ideální bydlení, pokud máte více dětí a chcete kompletně spravený, samostatně stojící dům s více pokoji a koupelnami. Žijete aktivním životem a často jezdíte za zábavou mimo domov. Pozemek tedy nesmí vyžadovat mnoho péče, aby Vás neobíral o čas. Musí však být dostatečný pro bazén, bylinky, květiny, malý trávník a velkou terasu, na kterou se všichni vlezete i s více přáteli při pořádání grilovačky.

Pokud neradi chodíte po schodech, či se toho ke stáru obáváte, zde budete příjemně překvapení. Vyjdete jen 7 schodů s mírným sklonem a šup, jste v hlavní části domu se všemi potřebnými místnostmi. Je to dáno chytře vymyšleným vstupem do domu v mezipatře.

Kam nechodí slunce, chodí lékař, znáte to. Zde díky poloze a velkým oknům orientovaným od východu k západu, je dům hezky prosluněn po celý den i v zimě. Je to nejen blahodárné, ale šetří i to i peníze za topení.

Dům stojí samostatně v klidné boční ulici blízko centra. V Rájci je veškerá vybavenost, devítiletá základní škola, školka, gymnázium, obchody, lékaři, zámek, restaurace Blansko 6km, Boskovice 11km, Brno 30 km, dostupnost autobusem i vlakem.

DISPOZICE 6+1:

Užitná plocha 245m2, zastavěná plocha 156m2, pozemek 395m2, zahrada 239m2.

PŘÍZEMÍ vstupní předsíň 3,08m2, podesta se schodištěm 6,76m2, pracovna 6,44m2.

ZVÝŠENÉ PŘÍZEMÍ hala 9,92m2, pokoj 16,24m2, šatna 6,77m2, ložnice 14,78m2, WC 1,25m2, koupelna 6,06m2, kuchyň 22,03m2 se vstupem na lodžii 3,64m2, obývák s krbem 34,52m2, chodba 2,2m2.

SNÍŽENÉ PŘÍZEMÍ hala 16,33m2, pokoj s krbem 19,62m2, pokoj 8,55m2, pokoj 8m2, komora 2m2, koupelna 15,55 m2, WC 1,94m2, dvojgaráž 35,06m2.

Sklep 10,70m2. Dřevěný domeček pro děti. Zděný zahradní domek. Na střeše možnost terasy s krásným širokým výhledem. Schody v domě jsou již připraveny.

TECHNICKÉ INFORMACE:

Výstavba 1984, cihla CDK, CPP, Siporex, rekonstrukce 2005-2011 kompletní interiér i exteriér včetně střechy a ploch kolem domu včetně teras a oplocení, zateplení severní strany domu 10cm polystyren, fasáda, střecha pultová jednospádová s živičným svařovaným povrchem, dveře interiérové laminované, dveře venkovní plastové, okna plastová s izolačním dvojsklem se žaluziemi a síťkami, podlahy plovoucí, PVC a dlažby, osvětlení, tepelná izolace stěn a stropů nad garáží a sklepem 10cm polystyren, nad kuchyní strop 15 cm vata, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, ústřední topení s kondenzačním kotlem na zemní plyn se zásobníkem na 80l i na ohřev vody, radiátory deskové s rozvody v mědi, krbová kamna v obýváku, krbová vložka v pokoji napojená do ústředního topení, venkovní krb s grilem a udírnou, 2 garážová vrata sekční elektrická na dálkové ovládání, bazén částečně zapuštěný s pískovou filtrací, zděný zahradní domek, dřevěný domek pro děti, plot zděný a dřevěný s podezdívkou, elektřina 220V/380V v mědi, voda obecní, odpady do kanalizace, stropy hurdis, rýny a okapy titanzinek, bleskosvod, TV satelit, internet VDSL. Inkaso pro 6 osob – plyn 2.800Kč, elektřina 2.200 Kč, voda 600 Kč.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 245 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaBudovatelů, Rájec, Blansko
Evidenční číslo194/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha245 m2
Plocha obytná245 m2
Plocha pozemek395 m2
Plocha zastavěná156 m2
Plocha zahrada239 m2
Počet NP2
Velikost6+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, TV satelit, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníGaráž, Lodžie, Parkování, Sklep, Terasa, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst4
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel