Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Horská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaciHorská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaci
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 699 000 Kč

+ provize

Horská chalupa jako zisková investice i k vlastní rekreaci

Investice s návratností za cca 6 let.

Horská chalupa ve městě Jeseník v části Dětřichov.

Výnos 2000,-Kč denně v sezónách – pravděpodobnost obsazení 100% – v zimní sezóně – od půlky prosince do velikonoc a v letní sezóně od června do srpna. V ostatních měsících obsazenost relativní. Chalupa by se pronajímala jako celek s kapacitou 6 lůžek. Výhoda oproti pronájmům bytů je, že klienti zaplatí dopředu a za pár dní je nahradí další.

Současný majitel provozuje spoustu let rekreační chatu pro 20 osob 100m vedle a má stále plno. Může pomoci zajistit klienty i sem a může pomoci například s předáním klíčů, servis kolem výměny ložního prádla, vyhřátí sauny, obědy, hlavně dozor nad chalupou a další. Nemuseli byste dojíždět na místo při každé výměně lidí.

Soukromý vlek 80 m na jeho soukromé sjezdovce zábava pro klienty zdarma, hlavně pro děti a rodiče si zatím dají dobré jídlo a pití.

Zájem je o pronájem takovýchto chalup je velký, převážně ze strany rodin s dětmi, které chtějí ušetřit na stravování a mít soukromí mohou si uvařit v kuchyni.

Umístění je na konci slepé ulice klid, krásná okolní příroda. Lyžařský areál Ramzová jen 16 km, lyžařský areál Červenohorské sedlo jen 18 km.

V létě cyklistika a turistika – všude kolem jsou stezky a na kole, pěšky či autem se můžou klienti vydat za celodenní zábavou a poznáním. Například Lipovské stezky, Rychlebské stezky, mechové jezero Rejvíz, Noskova Chata, Karlova studánka, Zlatý chlum, Zlaté hory, Biskupská kopa a spousta dalších krásných míst.

2 vlastní horské prameny zajišťují pitnou vodu. První pramen díky výškovému rozdílu poskytuje tlak 1,5 atmosféry a bohatě zásobuje celou chalupu. Druhý pramen je přiveden do koupacího bazénku k osvěžení. I v parném létě je díky nízké teplotě skok do této vody příjemně osvěžující. Přítok je tak bohatý, že ani v zimě bazének nezamrzá, voda se v něm rychle obnovuje a využívá se k ochlazení ze sauny.

Technické informace

1991, cihla plynosilikát, vata Rotaflex 10 cm a cihla dvoudírák na kant z vnitřní strany, náklady při celoročním plném provozu pouze za elektřinu 2.500 Kč zahrnující topení akumulačním kamny, teplou vodu, vaření, osvětlení a saunu jeden krát týdně. Střecha pozinkovaný plech s nátěrem, okapy pozinkované, okna dřevěná zdvojená, bleskosvod, podlahy plovoucí a dlažby, finská sauna pro 5 osob 9kW z červené olše a bílého topolu, parkování v garáži, krytém stání nebo volně na pozemku. Elektřina v mědi 220V/380V, voda vlastní pitná, odpady do jímky, TV satelit, pevná linka.

Dispozice 4+1 obytná plocha 113 m2, pozemek 1140 m2

V přízemí sauna, koupelna, odpočívárna a zázemí pro wellnes, v patře obývák, kuchyň, toaleta, v dalším patře 3 pokoje a WC. Okna jih a západ.

Typ nemovitostiKomerční nemovitosti, Pension, Prodej, 113 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Velmi dobrý
AdresaRejvízská, Bukovice, Jeseník
Evidenční číslo185/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceně+ provize
KategoriePension
Plocha113 m2
Plocha obytná113 m2
Plocha pozemek1140 m2
Plocha zastavěná79 m2
Plocha obchodní113 m2
Počet NP3
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě220V, 380V, Studna, Voda, pitná
VybaveníBazén, Garáž, Parkování, Zahrada, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti156
Počet parkovacích míst4
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel