Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.
Celkem 27 fotografií.
Cena 2 200 000 Kč

+ provize

Chalupa 4+kk se zahradou u rybníčku a u kopečku.

Rybníček a kopeček hned u chalupy, to je na Olomoucku velká vzácnost. Rybaříte jen tak pro zábavu, malou rybku chytíte a pak pustíte na svobodu. Přitom si užíváte ten klid. Sedíte na lavičce mezi stromy a vnímáte ranní sluníčko, jak hřeje na tváři a odráží se na větříkem zčeřené vodní hladině. Vaše chalupa se zahradou stojí hezky před Vámi na druhém břehu a Vy se jen kocháte.

Pak stačí jen zvednout zrak a vidíte, že Vaše děti už se probudily a jdou se s károu vydovádět na kopeček. Z jedné strany je mírný a táhlý a z druhé prudší pro ty odvážnější. A na vršku je pěkný výhled do krajiny. V zimě děti káru vymění za boby a sáňky a rybníček se změní v kluziště. Každopádně je máte pořád hezky pod dohledem.

Kolem se rozprostírají jen pole a louky protkané stezkami, které Vás zvou na vycházku či projížďku na kole. Například do blízkého ekologického centra Sluňákov.

Na zahrádce si vypěstujete ovoce a zeleninku plné chuti a vitamínů a večer na uzavřeném dvorku ugrilujte něco dobrého a posedíte u piva.

Dokonalý víkendový a prázdninový únik z města.

A nemusíte být ani závislý na autě. Lokálka Vás odveze do Olomouce za 12 minut za 14 Korun a autobus jezdí také každou hodinu. Na zastávku je to 2 minuty a hned vedle ní je nový sportovní areál, kde si můžete zaposilovat, zahrát tenis, fotbal, nohejbal, volejbal

Chalupa samotná je hezky suchá, udržovaná a průběžně modernizovaná. Okna jsou orientována na jihovýchod a jihozápad, takže sluníčko dům hezky prosvětluje.

Skrbeň a vybavenost: škola do 5. třídy, školka, obchod, pošta, restaurace, lékař, sportovní a dětské hřiště, městský autobus č.18, vlak

Obytná plocha 158m2, zastavěná plocha 180m2, pozemek 452m2, zahrada 272m2.

Dispozice 4+kk: Průjezd se vchodem 25,3m2, veranda 8,75m2, chodbička 2,45m2, kuchyňský kout 6,03m2, komora 2,74m2, sklípek 2,76m2, obývací pokoj 19,53m2, ložnice 14,43m2, jídelna 22,18m2, pokoj 13,50m2, chodbička 4,23m2, koupelna 5,57m2, WC 1,06m2, garáž 17,7m2, místnost na nářadí či chlév 11,77m2.

Technické informace:

Cihly a škvárobetonové tvárnice, střecha pálená taška a hliník, 4 komíny, pozinkované okapy, dřevěné stropy, elektřina 220V/380V, voda obecní + studna s pitnou vodou, kanalizace, zemní plyn, TV anténa, oplocení, osvětlení v ceně, vybavení dle dohody.

Modernizace postupná: 1980 hliníková střecha nad částí domu, fasáda, odizolování domu, vstupní třídílné dveře do průjezdu. 2000 dlažba a obklady v koupelně, závěsný plynový kotel pro ústřední topení a ohřev vody. 2005 deskové radiátory a rozvody topení v mědi. 2010 plastová okna v obýváku a ložnici, vana, umyvadlo, WC, 2x dřevěné interiérové dveře s kovovými zárubněmi.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce, Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 158 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Velmi dobrý
AdresaU Rybníka, Skrbeň, Olomouc
Evidenční číslo197/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha158 m2
Plocha obytná158 m2
Plocha pozemek452 m2
Plocha zastavěná180 m2
Plocha zahrada272 m2
Počet NP1
Velikost4+kk
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
VybaveníGaráž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel