Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Byt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno StředByt 3+kk, Brno Střed
Celkem 21 fotografií.
Cena 4 229 000 Kč

Byt 3+kk, Brno Střed

Za zábavou, kulturou a sportem do centra Brna? S radostí a do pěti minut! To vše a

mnohem víc nabízí byt na Obilním trhu v Brně!

Z ulice vstupujete hlavním vchodem do nově fasádou upraveného domu.

Je na Vás, zda protáhnete kostru a vyběhnete schody do třetího patra nebo použijete výtah.

Kabát odložíte v chodbě hned za dveřmi a přes posuvné dveře procházíte kuchyní, kde se již připravený oběd servíruje do jídelny. Přímo od jídelního stolu máte výhled do korun stromů a na dění v parku, kam se můžete jít proběhnout nebo projít třeba se psíkem.

Součástí jídelny je i pracovna, kam se můžete uklidit a vyřídit si v klidu svoje záležitosti. Další posuvné dveře Vás vedou do hlavní části bytu obývacího pokoje.

Bílá dřevěná okna pouští světlo do pokoje celý den. Plovoucí podlaha v odstínu olše naplňuje prostor příjemným pocitem útulnosti. Velkorysý prostor obývacího pokoje dává široké možnosti k uspořádání vybavení dle Vašich představ.

A odtud už jen krok do patrové ložnice se šatnou, kde si můžete díky promyšlenému řešení místnost zatemnit a spát i ve dne jako by byla půlnoc…geniální. Ve stěnách a stropech bytu je protihluková izolace, takže můžete hrát například na hudební nástroje a nerušit sousedy, což je další velké plus.

Kávu si můžete vychutnat na balkóně umístěném přímo naproti vchodovým dveřím bytu nebo na zahradě v altánku pokud se vás sejde víc. Když se rozhodnete vyrazit do City, byt za Vás ohlídá elektronický alarm.

Lokalita je výborná, i pokud by měl byt sloužit jako investice k pronajímání lékařům, studentům, zaměstnancům atd.

A kam zamířit večer? Down town je na dosah ruky! Tramvajová zastávka do 2 minut. Vyhlášené restaurace Koishi, La Bouche či MonteBu do pěti minut, plavecký bazén a hvězdárna na Kraví hoře dvě zastávky tramvají.

Dále v okolí naleznete základní, střední, vysoké školy a mateřské školky, porodnici, lékárny a mnoho dalšího.

Těším se na Vás na prohlídce 🙂

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej, 70 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaObilní trh, Veveří, Brno-město
Evidenční číslo151/2175
Kategorie3+kk
Plocha70 m2
Plocha obytná70 m2
Podlaží3. patro
Velikost3+kk
VlastnictvíOsobní
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel