Byt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno BohuniceByt 2+kk, Ukrajinská, Brno Bohunice
Celkem 21 fotografií.
Cena 2 499 000 Kč

Byt 2+kk, Ukrajinská, Brno Bohunice

Modernizovaný panelový byt 2+kk s velkou lodžií v osobním vlastnictví v revitalizovaném bytovém domě v Brně na ulici Ukrajinská. Hlavní výhodou je skvělé umístění bytu. Je orientovaný do vnitrobloku, oceníte tedy přes den klid a v noci ničím nerušený spánek. Celý vnitroblok tvoří park s velkými stromy, které svými bohatými korunami vytvářejí soukromí a v létě poskytují příjemné místo k odpočinku. Uklidňující pohled do zeleně si užijete i z bytu, kdykoli se podíváte vědomě či nevědomě směrem k oknu. Další výhodou je umístění v 5. patře a směrem na západ. Byt je od oběda do večeře hezky prosluněn a tím, že má nad i pod sebou další patra je v něm po celý rok příjemná teplota.

Byt je v osobním vlastnictví, v pohodě na něj dostanete hypotéku. Dispozice je 2+kk a je promyšleně řešená k maximálnímu využití prostoru. Byt je částečně modernizovaný a původní jádro je ve velmi zachovalém stavu. Můžete jej v tomto stavu ještě dlouho užívat, obzvláště pokud uvažujete o koupi jako investici. Ceny bytů rostou a studenti či zaměstnanci blízké Masarykovi univerzity budou jistě vděčnými nájemníky. Velká lodžie (4,15m x 1,36m) má dost prostoru na posezení, můžete si zde tedy vychutnávat své oblíbené jídlo na čerstvém vzduchu a pozorovat západ slunce. Je zde i elektrická zásuvka, což Vám umožní grilování na elektrickém grilu, takže si můžete kdykoli připravit šťavnaté a křehoučké masíčko. Dále má lodžie přípravu pro případné zasklení, čímž si můžete dále zvýšit svůj komfort bydlení.

Zastávka autobusu je hned u bytového domu, tramvaje 300m. Pohodlně se tedy v Brně dostanete tam, kam potřebujete. V centru jste za deset minut a do pár minut jste u nemocnice, Campus Square, parku Antrophos, Bauhausu Chodíte li raději pěšky, do 10 minut jsou 2 mateřské školy, základní škola, základní umělecká škola, střední odborná škola a gymnázium, městský úřad, restaurace, knihovna, hřiště, pošta, obchod Albert, lékárna, dětská kavárna Aktivně odpočívat můžete na kole či na bruslích na blízkých cyklostezkách.

Technické informace:

Modernizace: 2008 – plastová okna se žaluziemi, WC kombi, 2010 – kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, u kuchyňské linky elektřina v mědi, voda a odpad v plastu, rozvaděč s jističi, 2015 – zapravení omítek a výmalba, renovace parket v pokojích, v ostatních nové PVC, 2016 venkovní rolety v ložnici.

Revitalizace bytového domu: 2008 střecha, zateplení bočních stran minerální vatou, elektrický vrátný na čip, vchodové dveře, 2016 zateplení přední a zadní strany minerální vatou, lodžie, stoupačky.

Topení a ohřev vody je centrální s měřiči, radiátory jsou litinové s termohlavicemi. TV anténa, Internet kabel, Inkaso včetně fondu oprav 3.300,-Kč. Parkovacích míst je před domem dostatek, vždy zaparkujete.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej, 51 m2
UpřesněníPanelová, Sídliště, Velmi dobrý
AdresaUkrajinská, Bohunice, Brno-město
Evidenční číslo147/2175
Kategorie2+kk
Plocha51 m2
Plocha obytná51 m2
Podlaží4. patro
Velikost2+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě230V, Internet
VybaveníBytové jádro umakartové, Lodžie, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Tramvaj, Vlak
UmístěníSídliště

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger