Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Apartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v ChorvatskuApartmánový dům v Chorvatsku
Celkem 14 fotografií.
Cena 2 320 000 Kč

Apartmánový dům v Chorvatsku

Prodej pravé poloviny domu, kde jsou dva apartmány situované na západ se samostatnými vstupy.

První v přízemí 55m2, který má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu s WC, prosklenou otevírací terasu s pohledem na moře. Apartmán je po rekonstrukci, nové podlahy, elektrika, voda – celá koupelna včetně obkladů a zařízení. Pod schodištěm se nachází úložný prostor.

Horní apartmán má stejné dispozice + otevřenou terasu s pohledem na moře. Apartmány mají klimatizaci a spodní apartmán má krbová kamna pro vytápění a je určen k trvalému bydlení. V obou apartmánech je podružné měření elektřiny a vody, pro vaření mají plyn+ el. sporák. Na domu je nová tepelná izolace a fasáda, plastová okna s žaluzijemi a sítěmi proti hmyzu a plastové dveře. Na podlaze v prostoru krovu je izolační vata. Celý dům je z betonu a betonových tvárnic, okolo přední, pravé a zadní strany se nachází pozemek o celkové velikosti 160 m2, před domem jsou dvě parkovací místa, dále je k užívání soukromé molo pro uvázání lodě. Na pozemku je gril a uskladněné nasekané dřevo minimálně na čtyři sezony. Prodej apartmánů je ze zdravotních důvodů manželky.

Gornji Karin je město a přímořské letovisko v Chorvatsku v Zadarské župě, které se nachází na pobřeží Karinského moře, které je zátokou Jaderského moře. Město administrativně patří pod město Obrovac, od kterého je vzdáleno 25 km. Ve vesnici se nachází pošta, restaurace některé jsou otevřené celoročně, obchod je 20 m od domu, otevřen stále a 100 m pizzerie vyhlášená v okolí. Bankomat a benzinová pumpa je 5 km. Ve vzdálenosti 50 km západně od města leží Zadar a 70 km jihovýchodně Šibenik.

Hlavní atrakcí města je prostorná pláž s palmami a olivovými stromy. Na moři je možné využít vodní trampolíny, šlapadla a jiné atrakce. Pro rodiny s dětmi jsou nedaleko pláže kolotoče. V obci se nachází několik restaurací, kaváren a barů. Nedaleko města jsou kaňony řek Krka a Zrmanja a vodopády řeky Bijela, přírodní bláto a Přírodní park Velebit.

V okolí se nachází spoustu krásných míst pro turistiku vzdálených do 50 km. NP Paklenica, NP Krka, Vránsko jezero sladkovodní – možnost rybolovu, návštěva míst známých z natáčení Vinetou, dále návštěvu a zkoumání kaňonu Zrmanja- jak lodí tak i autem. Tam se nachází vodopády. Pláže písčité s pohledem na zelenou krajinu a Velebit.

Dokumenty k nemovitosti jsou v pořádku. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, elektřinu a odpady jsou svedeny do betonové jímky na pozemku, která se vyváží jednou za rok.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 110 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Dobrý
AdresaPrva ulica
Evidenční číslo166/2175
KategorieRodinný dům
Plocha110 m2
Plocha obytná110 m2
Plocha pozemek160 m2
Počet NP2
Velikost6+2
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuDobrý
Typ budovyDvojdům
UmístěníCentrum obce

Ladislav Čech

Realitní makléř, jednatel

+420 774 968 623